O nas

O nas
Jesteśmy sośnickim klubem piłki nożnej i futsalu powstałym w 2021 roku w wyniku połączenia dwóch klubów GSF Gliwice i KS Sośnica Gliwice 

Zrzeszamy ponad 250 młodych adeptów, chłopców i dziewczynek trenujących w 8 grupach: skrzatach, żakach, orlikach,młodzikach, trampkarzach. Młodzież rywalizuje w rozgrywkach ligowych oragnizowanych przez Podookręg Zabrze, Śląski Związek Piłki Nożnej, oraz corocznych Mistrzostwach Polski i Śląska w futsalu. Szkółka powstała by rozbudzać zainteresowanie piłką nożną i futsalem oraz aktywnością fizyczną wśród dzieci i młodzieży chcących rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie.

Zapewniamy szkolenie dzieci w wieku od 3 do 18 roku życia (od skrzata do seniora) pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, zapewniając swoim podopiecznym ciągłość szkolenia, poprzez gry i zabawy, wstępne przygotowanie do szkolenia, nauczanie, doskonalenie oraz kończąc na etapie trenowania specjalistycznego, a także udziały w turniejach, meczach oraz ligach Polskiego i Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Organizujemy również profesjonalne obozy sportowe w okresie letnim w wakacje i zimowym podczas ferii, które pozwalają intensywnie rozwijać umiejętności zawodników oraz integrują grupę. W naszym stowarzyszeniu nie ma selekcji, trenować może każdy chłopak czy dziewczynka bez względu na poziom umiejętności czy sprawności fizycznej, piłka nożna i futsal jest dla każdego pasjonującego się tą dyscypliną.