Nowa sekcja - PIŁKA RĘCZNA

Nowa sekcja - PIŁKA RĘCZNA
28.02.2024
?Nowa sekcja - PIŁKA RĘCZNA?
W naszym klubie sportowym powstała nowa sekcja "piłki ręcznej dla dzieci". To świetna wiadomość dla wszystkich miłośników tego dynamicznego sportu, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności już od najmłodszych lat. Sekcja piłki ręcznej dla dzieci została stworzona z myślą o przyciągnięciu i rozwijaniu talentów sportowych wśród najmłodszych adeptów tego sportu. Treningi odbywają się pod czujnym okiem doświadczonych trenerek, które pomagają dzieciom przede wszystkim rozwijać koordynację poprzez gry i zabawy. Jednym z głównych celów sekcji jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz integracja dzieci poprzez wspólną pasję do sportu. Wszystkie treningi odbywają się w atmosferze przyjaznej i bezpiecznej, co sprawia, że dzieci czują się swobodnie i chętnie uczestniczą w zajęciach. W sekcji piłki ręcznej dla dzieci panuje atmosfera rywalizacji, ale także wzajemnego wsparcia i motywacji.Zachęcamy wszystkie dzieci, które chciałyby spróbować swoich sił w piłce ręcznej, do zapoznania się z naszą sekcją i dołączenia do naszej drużyny.Nie ma nic lepszego niż rozwijanie pasji i talentu sportowego już od najmłodszych lat. Jeśli więc chcesz, aby Twoje dziecko miało szansę na rozwijanie swoich umiejętności w piłce ręcznej, zapraszamy serdecznie do naszego klubu sportowego i dołączenia do nowo tworzonej sekcji dla dzieci. W ramach umowy współpracy z SPR Sośnica Gliwicebędziemy realizować szkolenie do 8 klasy szkoły podstawowej. Czekamy na Was i gotowi jesteśmy wspierać Waszą drogę do sukcesu sportowego!

Wróć do listy

Najnowsze aktualności

NIE JESTEŚ SAM !!!
07.07.2024

NIE JESTEŚ SAM !!!

W związku z nowelizacją Kodeksu Rodzinnego i Opiekuńczego która weszła w życie 15 lutego 2024 r w Kopalni Talentów Sośnica Gliwice wprowadzono… czytaj więcej
Zasady bezpiecznych relacji dziecko-dziecko
10.05.2024

Zasady bezpiecznych relacji dziecko-dziecko

Uprawiam sport, bo chcę się rozwijać, osiągać sukcesy i poznawać nowych przyjaciół. Sport to świetna zabawa! Czasami wymaga też ode mnie wysiłku i pracy. Wiem,… czytaj więcej
Przekazanie % podatku na organizacje pożytku publicznego
12.02.2024

Przekazanie % podatku na organizacje pożytku publicznego

Jak co roku w okresie rozliczania się z urzędem skarbowym istnieje możliwość przekazania % podatku na organizacje pożytku publicznego ? Zwracamy się z prośbą o… czytaj więcej

Sponsorzy i Partnerzy

Miasto Gliwice wspiera sport
Sponsor wspomagający
Partner techniczny
Partnerzy