Nowa sekcja - PIŁKA RĘCZNA

Nowa sekcja - PIŁKA RĘCZNA
28.02.2024
?Nowa sekcja - PIŁKA RĘCZNA?
W naszym klubie sportowym powstała nowa sekcja "piłki ręcznej dla dzieci". To świetna wiadomość dla wszystkich miłośników tego dynamicznego sportu, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności już od najmłodszych lat. Sekcja piłki ręcznej dla dzieci została stworzona z myślą o przyciągnięciu i rozwijaniu talentów sportowych wśród najmłodszych adeptów tego sportu. Treningi odbywają się pod czujnym okiem doświadczonych trenerek, które pomagają dzieciom przede wszystkim rozwijać koordynację poprzez gry i zabawy. Jednym z głównych celów sekcji jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz integracja dzieci poprzez wspólną pasję do sportu. Wszystkie treningi odbywają się w atmosferze przyjaznej i bezpiecznej, co sprawia, że dzieci czują się swobodnie i chętnie uczestniczą w zajęciach. W sekcji piłki ręcznej dla dzieci panuje atmosfera rywalizacji, ale także wzajemnego wsparcia i motywacji.Zachęcamy wszystkie dzieci, które chciałyby spróbować swoich sił w piłce ręcznej, do zapoznania się z naszą sekcją i dołączenia do naszej drużyny.Nie ma nic lepszego niż rozwijanie pasji i talentu sportowego już od najmłodszych lat. Jeśli więc chcesz, aby Twoje dziecko miało szansę na rozwijanie swoich umiejętności w piłce ręcznej, zapraszamy serdecznie do naszego klubu sportowego i dołączenia do nowo tworzonej sekcji dla dzieci. W ramach umowy współpracy z SPR Sośnica Gliwicebędziemy realizować szkolenie do 8 klasy szkoły podstawowej. Czekamy na Was i gotowi jesteśmy wspierać Waszą drogę do sukcesu sportowego!

Wróć do listy

Najnowsze aktualności

Przekazanie % podatku na organizacje pożytku publicznego
12.02.2024

Przekazanie % podatku na organizacje pożytku publicznego

Jak co roku w okresie rozliczania się z urzędem skarbowym istnieje możliwość przekazania % podatku na organizacje pożytku publicznego ? Zwracamy się z prośbą o… czytaj więcej
Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami PIŁKI RĘCZNEJ
08.02.2024

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami PIŁKI RĘCZNEJ

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami PIŁKI RĘCZNEJj W związku z dużym zainteresowaniem zapraszamy do nowo tworzonych grup treningowych na… czytaj więcej
Obóz letni Dzierżoniów 2024
02.02.2024

Obóz letni Dzierżoniów 2024

Serdecznie zapraszamy na obóz sportowy organizowany przez nasz klub  W tym roku wybór padł na  Województwo Dolnośląskie, gdzie nasze… czytaj więcej

Sponsorzy i Partnerzy

Miasto Gliwice wspiera sport
Sponsor wspomagający
Partner techniczny
Partnerzy